Игътибар "кайнар линия"!

2020 елның 24 гыйнвары, җомга

2020 елның 21 гыйнварыннан Роспотребнадзорның сөт продукциясенең сыйфаты һәм куркынычсызлыгы һәм яраклылык вакыты мәсьәләләре буенча «кайнар линия»се эшли башлады.

Роспотребнадзорның Татарстан Республикасы буенча идарәсенең Буа, Чүпрәле, Тәтеш, Апас районнарында территориаль бүлеге белгечләре 2020 елның 21 гыйнварыннан алып 04 февраленә кадәр халыкка сөт продукциясенең сыйфаты һәм куркынычсызлыгы мәсьәләләре һәм яраклылык вакыты буенча консультация бирәләр. Мөрәҗәгатьләр кайнар линия телефоннары һәм кулланучылар өчен консультация пунктларында кабул ителә.

Буа районында яшәүчеләрдән шалтыратулар эш көннәрендә сәгать 10:00нан кабул ителә.  15:00 сәгатькә кадәр.  Төшке аш вакыты  12:00 сәгатьтән 12сәгать  45 минутка кадәр..

Мөрәҗәгатьләр 8 (84374) 3-52-89 «кайнар линия " телефоны буенча кабул ителә

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: