март, 2018 ел
пәнҗешәмбе

Унбишенче март көнне Буа Муниципаль райондагы  халыкка социаль хезмәт күрсәтү үзәге “ Гармония” социаль hәм медицина хезмәткәрләре “Язгы мәрхәмәтле атна – мэрхәмәтле эшләр эстафетасы “Мәрхәмәтле Татарстан” кысаларында: ике Бөек Ватан сугышы инвалидына, алты Бөек Ватан сугышы ветеранына, алтмыш тугыз тол хезмәткәрләренэ, уналты сугыш ветераны толына түләүсез социаль- көнкүреш, социаль- медицина хезмәтләре күрсәттеләр.

“Челтәр компаниясе” җәмгыяте филиалының Буа электр челтәрләре белгечләре “Биеклек. Куркынычсызлык–2018” республика конкурсында катнашып, җиңү яуладылар.

«Мәрхәмәтле язгы атна  - МӘРХӘМӘТЛЕ ТАТАРСТАН #» акциясе кысаларында Буа муниципаль районындагы халыкка социаль хезмәт күрсәтү үзәге хезмәткәрләре тарафыннан мөмкинлекләре чикле балалар өчен балалар китапханәсенә сәяхәт оештырдылар. Чараны туган ягыбыздагы сулыкларга багышладылар.Китапханә хезмәкәрләре балаларны бездэ булган елгалар, күлләр белән таныштырдылар, аларнын кешелек дөньсы өчен нинди зур роль уйнауларын сөйләделәр.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: