Буада Гражданнарны ТР Дәүләт Советы Депутаты кабул итте

2018 елның 27 ноябре, сишәмбе

Бүген, 27 ноябрьдә, «Бердәм Россия» Бөтенроссия сәяси партиясенең унҗиде еллыгына багышланган гражданнарны шәхси кабул итү атналыгы кысаларында, «Бердәм РОССИЯ» партиясенең Буа җирле бүлекчәсенең җәмәгатьчелекне кабул итү бүлмәсендә Татарстан Республикасы Дәүләт Советы депутаты Ринат Гайзатуллинның чираттагы шәхси кабул итүе узды.

Дәүләт Советы депутаты гражданнарны кабул итүне күңелле чарадан башлады. Ринат Рәүф улы намуслы хезмәте һәм «Бердәм РОССИЯ " партиясенең Татарстан төбәк бүлеге эшчәнлегендә актив катнашканы өчен Рузинә Бурнашевага Рәхмәт хаты тапшырды.
Кабул итү барышында депутатка районның ике кешесе мөрәҗәгать итте, аларның мөрәҗәгатьләрендә күтәрелгән сораулар пассажир автобус йөртүләрен гамәлгә ашыруга һәм тәрбиягә бала алган гаиләгә ярдәм итүгә кагылды. Кабул итүгә мөрәҗәгать иткән барлык сораулар каралды һәм эшкә кабул ителде.
Шунысын да билгеләп үтәргә кирәк, партиянең Буа җирле бүлекчәсенең Җирле Җәмәгать кабул итү бүлмәсендә һәм өстәмә мәйданчыкларда кабул итү атнасы кысаларында төрле дәрәҗәдәге депутатлар, авыл җирлекләре башлыклары һәм белгечләр тарафыннан аерым график буенча гражданнарны кабул итү алып барыла.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: