Буада яшьләр активы белән очрашу узды

2019 елның 29 августы, пәнҗешәмбе

Кичә, 28 августта, Буа муниципаль районы Советының утырышлар залында район башлыгы Марат Җәббаровның яшьләр активы белән очрашуы булды. Киңәшмәдә Буа муниципаль районы Башкарма комитеты җитәкчесенең социаль мәсьәләләр буенча урынбасары Лилия Садретдинова, мәдәният идарәсе башлыгы Ринат Гыймранов, яшьләр эшләре, спорт һәм туризм идарәсе башлыгы Евгений Илюшин, спорт мәктәпләре директорлары, мәгариф вәкилләре һәм башкалар катнашты.

Түгәрәк өстәл артында катнашучылар Буа районы тормышындагы актуаль мәсьәләләр турында фикер алыштылар һәм үз проектлары буенча бер-берсе белән фикерләре белән уртаклаштылар. Очрашуны ачып, район башлыгы Марат Җаббаров актив һәм максатчан яшьләргә басым ясады. Район яшьләре белән мондый очрашуларны ешрак үткәрергә кирәк, дип билгеләп үтте. Инициативалы балаларга Марат Азатович "теләсә кайсы проектның максатларын төгәл формалаштыру кирәклеге" турында гомуми киңәш бирде. Ул туган район өчен һәр актуаль инициативаны һәм идеяне аларга шәхсән үзе хуплаячагына ышандырды.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: